Zorg voor goede fietsverlichting

Nu de dagen donker worden is het belangrijk om goed zichtbaar te zijn op de fiets. Gebruik jij bij slecht zicht (schemer, donker, regen en mist) geen fietsverlichting, dan kunnen automobilisten jou moeilijk zien en wordt de kans op een ongeluk erg groot. Bovendien loop je het risico op een boete. Zorg er dus voor […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 26 september 2016
"

Lees meer

Nu de dagen donker worden is het belangrijk om goed zichtbaar te zijn op de fiets. Gebruik jij bij slecht zicht (schemer, donker, regen en mist) geen fietsverlichting, dan kunnen automobilisten jou moeilijk zien en wordt de kans op een ongeluk erg groot. Bovendien loop je het risico op een boete.

Zorg er dus voor dat je fietsverlichting in orde is.

Bij deze ook een oproep aan alle automobilisten die onze sportpark bezoeken, denk aan jullie snelheid !! op de weg richting het voetbalveld geldt een maximale snelheid van 30 km per uur.