Zomerstop voor de fysiotherapie

Het einde van het seizoen nadert. De zomer komt eraan. Het wekelijkse inloopspreekuur op de dinsdagavond van Gezondheidspraktijk Mesrits sluit vanaf nu de deuren voor de zomerstop en gaat na de zomervakantie weer verder. De praktijk in Ermelo blijft de hele zomer open en is bereikbaar op 0341-561531, zie ook www.mesrits.nl Alvast een fijne vakantie […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 13 mei 2016
"

Lees meer

Het einde van het seizoen nadert. De zomer komt eraan. Het wekelijkse inloopspreekuur op de dinsdagavond van Gezondheidspraktijk Mesrits sluit vanaf nu de deuren voor de zomerstop en gaat na de zomervakantie weer verder.

De praktijk in Ermelo blijft de hele zomer open en is bereikbaar op 0341-561531, zie ook www.mesrits.nl

Alvast een fijne vakantie voor iedereen en geniet van het mooie weer.

Sportieve groet,

Michèl Eggenkamp en Chantal Pul Gezondheidspraktijk Mesrits