Mini League in Uddel

De Mini League is een samenwerkingsproject van verschillende voetbalverenigingen. De volgende verenigingen nemen deel aan het seizoen 2014-2015; AGOVV, Albatross, Apeldoornse Boys, Beekbergen, Columbia, Loenermark, sv Orderbos, Prins Bernhard, Victoria Boys en ZVV ’56. Komende zaterdag komende de jonge talenten van bovenstaande verenigingen naar de Zandsteeg om van 10 tot 11 uur de mini leaque […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 5 november 2014
"

Lees meer

De Mini League is een samenwerkingsproject van verschillende voetbalverenigingen. De volgende verenigingen nemen deel aan het seizoen 2014-2015; AGOVV, Albatross, Apeldoornse Boys, Beekbergen, Columbia, Loenermark, sv Orderbos, Prins Bernhard, Victoria Boys en ZVV ’56.

Komende zaterdag komende de jonge talenten van bovenstaande verenigingen naar de Zandsteeg om van 10 tot 11 uur de mini leaque competitie te spelen.