Voorbereiding selectie Prins Bernhard

Op maandag 1 augustus start de training voor de 1e en 2e selectie. Na één trainingsweek volgen er twee oefenwedstrijden en drie bekerwedstrijden voor het 1e elftal. De competitie voor de 1e selectie begint op zaterdag 3 september. Het tweede elftal speelt ook drie bekerwedstrijden, zij starten op 10 september met de competitie. Klik op onderstaande link voor het programma […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 24 juli 2016
"

Lees meer

Op maandag 1 augustus start de training voor de 1e en 2e selectie. Na één trainingsweek volgen er twee oefenwedstrijden en drie bekerwedstrijden voor het 1e elftal.

De competitie voor de 1e selectie begint op zaterdag 3 september.

Het tweede elftal speelt ook drie bekerwedstrijden, zij starten op 10 september met de competitie.

Klik op onderstaande link voor het programma van de voorbereiding

VOORBEREIDING PRINS BERNHARD 1&2