Verplichte aanmelding bezoekers ’t Harde – Prins Bernhard

Dinsdag 18 augustus (19:30 uur) speelt het eerste elftal een oefenwedstrijd tegen S.V. ‘t Harde. S.V. ‘t Harde vraagt aan alle bezoekers (m.u.v. de spelers, trainers en begeleiding die al op het formulier staan) om zich bij binnenkomst te registreren. Het formulier kan van tevoren worden uitgeprint en ingeleverd worden bij binnenkomst of dient ter […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 14 augustus 2020
"

Lees meer

Dinsdag 18 augustus (19:30 uur) speelt het eerste elftal een oefenwedstrijd tegen S.V. ‘t Harde. S.V. ‘t Harde vraagt aan alle bezoekers (m.u.v. de spelers, trainers en begeleiding die al op het formulier staan) om zich bij binnenkomst te registreren. Het formulier kan van tevoren worden uitgeprint en ingeleverd worden bij binnenkomst of dient ter plekke te worden ingevuld.

Het formulier is beschikbaar op: https://www.svtharde.nl/2020/08/11/verplichte-aanmelding-voor-alle-bezoekers/