Verplichte aanmelding bezoekers BAS – Prins Bernhard

Verplichte aanmelding BAS Biddinghuizen. Zaterdag beginnen de poulewedstrijden in de bekercompetitie in District Oost. Alle teams behalve het derde team komen in actie. Prins Bernhard 1 gaat op bezoek bij BAS in Biddinghuizen. Ook daar wordt gevraagd of bezoekers zich willen registreren m.u.v. de spelers, trainers en begeleiding die al op het DWF staan. Het […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 26 augustus 2020
"

Lees meer

Verplichte aanmelding BAS Biddinghuizen.

Zaterdag beginnen de poulewedstrijden in de bekercompetitie in District Oost. Alle teams behalve het derde team komen in actie. Prins Bernhard 1 gaat op bezoek bij BAS in Biddinghuizen. Ook daar wordt gevraagd of bezoekers zich willen registreren m.u.v. de spelers, trainers en begeleiding die al op het DWF staan. Het formulier kan van tevoren worden uitgeprint en ingeleverd worden bij binnenkomst of dient ter plekke te worden ingevuld.

https://www.basvoetbal.nl/docs/2020/coronaprotocol/20200815/7.doc

Voor de overige teams gelden de instructies zoals omschreven in het protocol wat alle betrokkenen van de teams via hun leider hebben ontvangen.

Gebruik jullie gezonde verstand voor zowel thuis en als uitwedstrijden.

Wij wensen jullie veel succes!

Het Bestuur