Verplaatsing Promohouse O23-competitie

Beste deelnemers: Afgelopen maandag zijn er door de regering aanvullende maatregelen opgelegd aangaande het bestrijden van het Corona-virus. Hierdoor zijn vooral de sportverenigingen getroffen. Na gesprekken met enkele deelnemers én de Apeldoornse Voetbalfederatie hebben wij moeten besluiten om het programma op te schorten naar januari 2021. Nadere informatie volgt november/december. Met vriendelijke groet, Martijn de […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 1 oktober 2020
"

Lees meer

Beste deelnemers:

Afgelopen maandag zijn er door de regering aanvullende maatregelen opgelegd aangaande het bestrijden van het Corona-virus. Hierdoor zijn vooral de sportverenigingen getroffen. Na gesprekken met enkele deelnemers én de Apeldoornse Voetbalfederatie hebben wij moeten besluiten om het programma op te schorten naar januari 2021.

Nadere informatie volgt november/december.

Met vriendelijke groet,

Martijn de Haas
Wedstrijdsecretaris Promohouse O23-competitie