Vernieuwde website

De afgelopen tijd is het webteam druk bezig geweest om een aantal aanpassingen door te voeren op de website van s.v. Prins Bernhard. Vanaf nu kan je direct op de homepage de eerst volgende wedstrijd van het 1e elftal zien, hieronder vind je het programma van de andere elftallen. Via het kopje ‘direct naar’ga je […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 15 september 2015
"

Lees meer

De afgelopen tijd is het webteam druk bezig geweest om een aantal aanpassingen door te voeren op de website van s.v. Prins Bernhard. Vanaf nu kan je direct op de homepage de eerst volgende wedstrijd van het 1e elftal zien, hieronder vind je het programma van de andere elftallen.

Via het kopje ‘direct naar’ga je direct naar de actuele uitslagen en programma’s.

Wil je specifiek het programma, de uitslagen en de stand van je eigen elftal zien dan kan je deze vinden door naar de teampagina van je eigen elftal te gaan.

Mocht je nog opmerkingen, suggesties hebben of heb je een bericht voor op de website stuur dit dan naar info@svprinsbernhard.nl

Het Webteam