Update Fysio-spreekuur op De Zandsteeg

Goed nieuws, er mag weer gevoetbald worden voor spelers t/m 26 jaar. Dit betekent ook dat de fysiotherapeuten van Gezondheidspraktijk Mesrits weer op de club zullen zijn. Omdat de corona maatregelen geregeld wisselen, kunnen wij op dit moment niet aangeven welk vast moment zij op de club zijn. Dit hangt o.a. af van de trainingstijden […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 9 maart 2021
"

Lees meer

Goed nieuws, er mag weer gevoetbald worden voor spelers t/m 26 jaar. Dit betekent ook dat de fysiotherapeuten van Gezondheidspraktijk Mesrits weer op de club zullen zijn. Omdat de corona maatregelen geregeld wisselen, kunnen wij op dit moment niet aangeven welk vast moment zij op de club zijn. Dit hangt o.a. af van de trainingstijden van het eerste elftal.

Wil je gebruik maken van het fysio-spreekuur? Stuur dan even een berichtje naar Michel (michel@mesrits.nl). Dan geeft hij aan wanneer hij op de club is.
Daarnaast kan je natuurlijk ook altijd een afspraak maken in de praktijk. Hiervoor kan je bellen met
0341-561531 of een mailtje sturen naar michel@mesrits.nl