Prins Bernhard 1 – Gorssel                                                                                                  1-0

Zoals in het verslag is te lezen behaalde het 1e elftal een verdienstelijke overwinning in vermakelijke oefenwedstrijd tegen Gorssel

Doelpuntenmaker: Freek Ruitenberg

Prins Bernhard 2 – Elspeet 2                                                                                               0-6

Het 2e elftal ging in hun eerste wedstrijd met 0-6 ten onder tegen het klasse hoger spelend 2e elftal van Elspeet. In een kansloze 1e helft (0-4) zag de 2e helft na een aantal omzettingen er wat beter uit.

Woudenberg VR1 – Prins Bernhard VR1                                                                         1-3

Ook het vrouwenteam speelden hun eerste oefenwedstrijd. Zij reisden af naar Woudenberg en keerden terug met een 1-3 overwinning. Woensdagavond a.s. spelen zij wederom een oefenwedstrijd. De vrouwen van IJVV uit IJsselmuiden komen dan naar Uddel. Aanvang 19:00 uur

Doelpuntenmakers: Erika koetsier, Ilse Pul en Rianne Kroneman