Prins Bernhard 1 – SV Achterveld 1                                                                                                                2-2
Prins Bernhard 1 deed zichzelf tekort om de drie punten in Uddel te houden. Het had voor de rust al ruim op voorsprong kunnen staan. Achterveld scoorde in de slotfase van 1e en 2e helft. De laatste 20 minuten speelde Prins Bernhard met 10 man.

Doelpuntenmakers: Anton Davelaar, Dick van Rhee

Prins Bernhard 2 – Groen Wit ’62 2                                                                                                               1-1
Prins Bernhard 2 speelde tegen lijstaanvoerder Groen Wit ’62 2. In en spannende wedstrijd werd het uiteindelijk 1-1. Een knappe teamprestatie leidde tot dit resultaat. Op 12 maart staat de uitwedstrijd tegen SP Teuge 3 op het programma.

Doelpuntenmaker: Laurens Wajer

Zeewolde 7 – Prins Bernhard 4                                                                                                                        1-1Prins Bernhard 4 speelde in de polder tegen Zeewolde 7. Ook zij deelden de punten. De volgende wedstrijd spelen zij thuis tegen koploper DVS ’33 Ermelo 9.

Doelpuntmaker: Henk Ruitenberg

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO19-1 – csv Apeldoorn JO19-1                                                 0-2
ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO19-1 speelden op “Sportpark De Westeneng” tegen csv Apeldoorn JO19-1 die voor de winterstop nog actief waren in de hoofdklasse. Met een smalle selectie vanwege blessures en ziekte zorgden zij bijna voor een stunt en hadden zeker een punt verdiend.

VVOP JO17-3 – ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1                                                                 2-1
Ook ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 had te kampen met een aantal afwezigen. Zijn kwamen net tekort en verloren met 2-1. De volgende wedstrijd spelen zij in Uddel. Tegenstanden dan is Zeewolde JO17-3.

Doelpuntmaker: Eigen doelpunt tegenstander

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 – VVOG JO15-2                                                                1-4
ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 speelden thuis op “Sportpark De Westeneng” en moesten het opnemen tegen koploper VVOG JO15-2. Tijdens de warming-up was al zichtbaar dat deze tegenstander fysiek sterker zou zijn. Toch bleef het lang overeind in een dappere strijd. De volgende wedstrijd is uit tegen hekkensluiter Sparta Nijkerk JO15-5

Doelpuntmaker: Casper van de Kamp

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 – Batavia ’90 JO13-2                                                       3-1
ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 zorgden voor een verassing door de koploper Batavia ’90 JO13-2 uit Lelystad in eigen huis te verslaan. De volgende wedstrijd spelen uit tegen Lelystad ’67 JO13-2.

Doelpuntenmakers: Wessel Scherpenhuijzen, Rens Vos, Levi Budding