Prins Bernhard 1 – SEH 1                                                                                                                                   1-4
Het eerste elftal, dat 6 basisspelers miste, hield knap stand tegen titelkandidaat SEH. Na 70 minuten kantelde de wedstrijd toen de scheidrechter verzuimde de bal op de stip te leggen voor de Uddelnaren die op dat moment op jacht waren naar de gelijkmaker. SEH dat wel de betere ploeg was stelde in het laatste kwartier orde op zaken.

Prins Bernhard 3 – Elspeet 5                                                                                                                             2-3
Prins Bernhard 3 speelde de onvervalste derby tegen de Elspeet 5. In een spannende wedstrijd waren het de buren die aan het laatste eind trokken.

Doelpuntenmaker: Sake Bronkhorst (2x)

Columbia JO19-1 – ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO19-1                                                          5-1
ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO19-1 speelden op “Sportpark De Winkewijert” in Apeldoorn tegen Columbia JO19-1 die in de najaarscompetitie ook al een maatje te groot waren. Op 5 maart spelen zij in Garderen tegen csv Apeldoorn JO19-1 die voor de winterstop nog actief waren in de hoofdklasse.

Doelpuntmaker: Stefan Dijkgraaf

EFC ’58 JO17-2 – ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1                                                              2-1
ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 verloren in Ermelo nipt van EFC ’58 JO17-2. Ook zij komen 5 maart pas weer in actie in Voorthuizen tegen VVOP JO17-3.

Doelpuntmaker: Marnix van den Hoek

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 – DVS ’33 Ermelo JO15-4                                              6-0
ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 speelden thuis op “Sportpark De Westeneng”. Waar zij zichzelf de vorige wedstrijd vergaten te belonen met drie punten deden zij dat nu zeer overtuigend in een leuke wedstrijd waar de teamprestatie duidelijk zichtbaar was. Op 5 maart spelen zij wederom in Garderen. Opponent dan is koploper VVOG JO15-2.

Doelpuntenmakers: Casper van de Kamp (2x), Dave Lubbersen, Robert Paanstra, Rick van Beek, Dinand van de Steeg

EFC ’58 JO13-1 – ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1                                                              6-1
ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 ging ook op bezoek in Ermelo en verloren daar helaas nipt met 1-0 van EFC ’58 JO13-1. Op 5 maart ontvangen zij op “Sportpark de Zandsteeg” Batavia ’90 JO13-2 uit Lelystad die momenteel de 2e plaats bezet.