vv Dieren 3 – Prins Bernhard 2                                                                                           2-1

Prins Bernhard keerde de laatste wedstrijd voor de winterstop terug uit Dieren zonder punten. Na een 0-1 ruststand wist de thuisploeg alsnog de drie punten veilig te stellen

Doelpuntmaker: Niels Bronkhorst

Prins Bernhard 3 – CCW ’16 2                                                                                            1-6

Voor Prins Bernhard 3 was het ook de laatste wedstrijd voor de winterstop.  Na een vroege 0-2 achterstand kwamen de oranjehemden sterk terug in de wedstrijd en waren vanaf dat moment de bovenliggende partij. Dit resulteerde dan ook in de aansluitingstreffer. Echter nog voor de theepauze stelde de tegenstander orde op zaken door nog twee keer te scoren. Na rust deden zij dit nogmaals.

Doelpuntmaker: Jorrit van der Linden

Prins Bernhard VR1 – VSCO ’61 VR2                                                                                3-0

Prins Bernhard VR1 wonnen thuis van VSCO ’61 VR2. Zij spelen volgende week in Harderwijk tegen VVOG VR1. Samen met ESC VR hebben zij nu de minste verliespunten. De stand geeft een vertekend beeld aan door het aantal gespeelde wedstrijden. Bij winst blijven zij dan ook nog op plaats 6 staan.

Doelpuntenmakers: Erika Koetsier (2x), Amber Boeve

Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 – VVOP JO17-2                                          4-2

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 sloten hun laatste wedstrijd van de najaarscompetitie af met een verdiende overwinning. Op sportpark ‘De Westeneng’ werd VVOP JO17-2 met 4-2 verslagen.

Doelpuntenmakers: Stefan Dijkgraaf (2x), Rens van den Hoek, Deane Mountney

csv Apeldoorn JO15-3 – Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1                          6-1

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 speelden op ‘Sportpark Orderbos’ tegen csv Apeldoorn JO15-3 die pas twee keer hebben verloren dit seizoen. Helaas waren de Apeldoorners met 6-1 te sterk. Volgende week spelen zij hun laatste wedstrijd tegen Sparta Nijkerk JO15-4. Dan liggen er kansen om de laatste wedstrijd van de najaarscompetitie winnend af te sluiten.

Doelpuntmaker: Allard van Wijk

DVS ’33 Ermelo JO13-3 – P rins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1                       3-1

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 dat vorige verassend met 3-1 won van Elspeet JO13-1 gingen in Ermelo bij DVS ’33 Ermelo met zelfde cijfers onderuit. Volgende spelen zij ook de laatste wedstrijd. Zeewolde JO13-3 is dan de tegenstander. Bij winst eindigen zij keurig bij top vier van de ranglijst

Doelpuntmaker: Rens Vos

Prins Bernhard JO12-1  – Albatross JO12-1                                                                     0-9

Prins Bernhard JO12-1 verloren hun laatste wedstrijd voor de winterstop met 0-9. De koploper was een maatje te groot.

Prins Bernhard JO9-1 – Albatross JO9-2                                                                          19-2

Ook voor Prins Bernhard JO9-1 was het de laatste wedstrijd voor de winterstop. Ook deze wedstrijd werd met ruime cijfers gewonnen. Zoals vorige week al is aangehaald is dit team toe om in een sterkere klasse te worden ingedeeld.

Doelpuntenmakers: Liam de Ruiter (9x), Demian Boeve (6x), Junior van Oosten (2x), Mick de Ruiter, David de Bruin