EFC ’58 5 – Prins Bernhard 4                                                                                               3-3

Bij de senioren kwam alléén het vierde elftal in actie. Zij speelden in Ermelo tegen EFC ’58 5. Daar werden de punten gedeeld. Volgende spelen zij thuis tegen NSC 5.

Doelpuntenmakers: Rutger Kok (2x), Jonas Teklebrhan

Sparta Nijkerk JO17-3 – Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1                         2-1

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 verloren van Septa Nijkerk JO17-3. Volgende nog één wedstrijd tegen VVOP JO17-2. Na de winterstop volgt een nieuwe indeling en zullen de niveaus dichter bij elkaar gebracht worden.

Doelpuntmaker: Raven ten Ham

Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 – V en L JO15-1                                         6-6

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 speelden tegen V en L JO15-1 en maakten er een doelpuntenfestijn van. Helaas konden alléén de spelers met hun begeleiding daarvan genieten. Zij komen nog twee keer in actie voor de winterstop.

Doelpuntenmakers: Casper van de Kamp (4x), Rick van Beek, Fabian van de Koot

Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 – Elspeet JO13-1                                       3-1

Op sportpark ‘De Westeneng’ werd de derby ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 – Elspeet JO13-1 gespeeld. Elspeet JO13-1 is de koploper en hadden nog geen wedstrijd verloren. De Uddel/Garderen combinatie wonnen verdiend en zullen deze wedstrijd niet snel vergeten. 

Doelpuntenmakers: Gabriel Ziolkowska (2x), Lars Dijkgraaf

Victoria Boys JO12-1 – Prins Bernhard JO12-1                                                              12-1

Prins Bernhard JO12-1 speelde in Apeldoorn tegen Victoria Boys JO12-1. Zij konden geen tegenstand bieden tegen dit veel sterkere team.

Doelpuntmaker: Stan Jongetjes

Victoria Boys JO9-2 – Prins Bernhard JO9-1                                                                   0-15

Ook Prins Bernhard JO9-1 moest aantreden tegen Victoria Boys en wonnen weer ruim. Volgende week spelen zij nog één keer voor de winterstop. Albatros JO9-2 is dan de tegenstander. Na de winterstop volgt een nieuwe indeling (3e fase). Zij zullen dan wellicht in een sterkere klasse uit gaan komen.

Doelpuntenmakers: Liam de Ruiter (7x), Luuk Boeve (6x), Damian Boeve, Mick de Ruiter