vv Barneveld 1 – Prins Bernhard 1                                                                                                                         1-3
Op sportpark “Het Nieuwe Oost” in Barneveld speelde Prins Bernhard tegen hekkensluiter vv Barneveld. De vorige confrontatie in Uddel eindigde destijds in een 5-1 overwinning voor de oranjehemden. De Uddelnaren speelden zaterdag een zeer matige 1e helft, maar trokken de wedstrijd in de slotfase alsnog over de streep en wonnen uiteindelijk met 1-3.

Doelpuntenmakers: Arjen Koetsier, Freek Ruitenberg, Jari van den Hoek

Prins Bernhard 4 – EFC ’58 5                                                                                                                                     1-2
Prins Bernhard 4 verloor in eigen huis van EFC ’58 5. Op 23 april gaan zij op bezoek bij SDC Putten 12, die achter DVS ’33 Ermelo 9 (bijna kampioen) de tweede plaats bezetten.

Doelpuntmaker: Evert van Ginkel

Prins Bernhard VR1 – Hierden VR1                                                                                                                       6-2
Prins Bernhard VR1 won overtuigend van Hierden VR1. Komende wedstrijd spelen zij wederom tegen elkaar. Momenteel bezetten zij de derde plaats achter DVS ’33 Ermelo VR3 en ESC VR1 welke komende zaterdag tegen elkaar spelen. Vanaf nu zal het er de komende weken om gaan spannen wie de titel zal gaan behalen.

Doelpuntenmakers: Erika Koetsier(2x), Rianne Kroneman (2x), Alyssa Bronkhorst, Samantha van Essen

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO19-1 – Sparta Nijkerk JO19-3                                                   1-3
ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO19-1 verloor onnodig van Sparta Nijkerk JO19-3. Al snel kwamen zij op achterstand. De Nijkerkers waren fysiek wel sterker, maar voetballend zeker niet. Op 23 april spelen zij de uitwedstrijd tegen AGOVV JO19-1.

Doelpuntmaker: Stefan Dijkgraaf

ESC JO15-2 – ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1                                                                         5-0
ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 verloor in Elburg van ESC JO15-2. De Elburgers gaan met dit resultaat meedoen in de strijd om de titel. Op 23 april komt de Uddel/Garderen combinatie weer in actie. Tegenstander dan is ASV Dronten JO15-3

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 – SDC Putten JO13-2                                                         0-3
ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 verloor met 0-3 van SDC Putten JO13-2. De Puttenaren hebben alle wedstrijden tot dusver weten te winnen. De volgende (inhaal) wedstrijd is op woensdagavond 20 april. Tegenstander dan is FC Horst JO13-2

VIOS Vaassen JO9-3 – Prins Bernhard JO9-1                                                                                                     3-5
Prins Bernhard JO09-1 won ook in Vaassen waar het speelde tegen VIOS Vaassen JO9-3. De volgende tegenstander is Harskamp JO9-1. Zij komen op 23 april naar Uddel.

Doelpuntenmakers: Luuk Boeve (2x), Demian Boeve (2x,) Junior van Oosten