SEH 1 – Prins Bernhard 1                                                                                                                                     0-0
Prins Bernhard speelde op Sportpark “De Eeuwlanden” haar laatste uitwedstrijd van dit seizoen tegen titelkandidaat SEH. De oranjehemden vervulden haar sportieve plicht en maakten er een boeiende wedstrijd van. Eerder dit seizoen verraste het vriend en vijand door de andere titelkandidaat, EFC ’58 te verslaan. Bijna lukte het weer, echter wisten zij niet te scoren, maar hielden wel knap de nul. De wedstrijd, die zeker niet vervelend was om naar te kijken, eindigde zoals het begon.

SP Teuge 3 – Prins Bernhard 2                                                                                                                         0-4
Prins Bernhard 2 won haar laatste wedstrijd van hekkensluiter SC Teuge 3. Daarmee eindigen zij op plek 5.

Doelpuntenmakers: Youri Bronkhorst (2x), Robert Bleijenberg, Yonas Teklebrhan

Prins Bernhard 3 – Groen Wit ’62 8                                                                                                               0-4
Prins Bernhard 3 verloor van Groen Wit ’62 8. Zij spelen komende woensdag nog 1 wedstrijd in Wilp tegen SV CCW ’16 2.

Epe VR2 – Prins Bernhard VR1                                                                                                                         0-2
Prins Bernhard VR1 heeft in Epe een goed resultaat behaald door met 0-2 te winnen. ESC VR1 won in Voorthuizen van VVOP VR1 met 1-4. Zaterdag zal in Elburg de beslissing vallen wie de titel gaat behalen. ESC VR1 heeft twee punten voorsprong en hebben aan een gelijkspel genoeg. Prins Bernhard VR1 zal moeten winnen om kampioen te worden. De wedstrijd ESC VR1 – Prins Bernhard VR1 zal om 15:00 aanvangen op Burgermeester Bode Sportpark te Elburg.

Doelpuntenmakers: Erika Koetsier, Rianne Kroneman

VVOG JO12-3 – Prins Bernhard J012-1                                                                                                          2-4
Prins Bernhard JO12-1 won in Harderwijk van VVOG JO12-3. In een moeizame wedstrijd wonnen zij uiteindelijk met 2-4. De competitie is daarmee tot een einde gekomen. Op 11 juni zullen zij deelnemen aan een pupillentoernooi bij EFC ’58 in Ermelo.

Doelpuntmaker: Stan Jongetjes (2x), Maksym Kotyk (2x)

SDV Barneveld JO9-6 – Prins Bernhard J09-1                                                                                              17-0
Prins Bernhard JO9-1 was veel te sterk voor SDV Barneveld JO9-6. Ook ver hen zit de competitie erop. Zij gaan op 11 juni ook naar Ermelo om deel te nemen aan een pupillentoernooi bij EFC ’58

Doelpuntenmaker: Luuk Boeve (7x), Mick de Ruiter (4x), Liam de Ruiter (4x), Vlad Kotyk, Lucas van Middendorp