Prins Bernhard 1 – vv Barneveld 1                                                                                                            5-1

Prins Bernhard won in een matige wedstijd uiteindelijk nog vrij eenvoudig van vv Barneveld. Komende zaterdag zal er uit een ander vaatje getapt moeten worden wil het kans maken bij voormalig zondag tweedeklasser vv Heerde.

Doelpuntenmakers: Julian Hop (2x), Dick van Rhee (2x), Freek Ruitenberg

Prins Bernhard 2 – Apeldoornse Boys                                                                                                     1-4

Prins Bernhard 2 ging met 1-4 ten onder tegen Apeldoorns Boys 2. Voetballend zag het er allemaal een stuk beter uit dan in hun voorgaand optreden echter het scorend vermogen ontbrak.

Doelpuntmaker: Kevin van de Ridder

CSV Apeldoorn 8 – Prins Bernhard 3                                                                                                        5-1

Prins Bernhard 3 ging in Apeldoorn met 5-1 onderuit. Tot aan de rust waren de ploegen redelijk aan elkaar gewaagd. Na de theepauze was het verschil te groot en liepen de Apeldoorners uiteindelijk uit naar 5-1.

Doelpuntmaker: Bredley Vos

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO19-1 – Schalkhaar JO19-2                                                2-1

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO19-1 won in Uddel van Schalkhaar JO19-2. In een niet al te beste wedstrijd maar wel veel strijd werd geleverd boekten zij hun eerste zege van dit seizoen. Volgende week spelen zij in Dieren tegen vv Dieren JO19-2 die zaterdag met 1-8 wonnen bij AGOVV JO19-2

Doelpuntenmakers: Stefan Dijkgraaf, Lucas van den Hoorn

Batavia ’90 JO197-2 – ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1                                             8-1

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 moesten op bezoek bij Batavia ’90 in Lelystad. In de eerste helft kregen zij maar liefst 8 goals om de oren. Na de rust zorgden de Uddel/Garderen formatie ervoor dat Lelystad niet meer tot scoren kwamen en zelf wel een keer scoorden.  

Doelpuntmaker: Marnix van den Hoek

Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 Elpeet JO15-2                                                                  1-1

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 kwam in de derby tegen Elspeet JO15-2 niet verder dan een gelijkspel. In een spannende wedstrijd met kansen over en weer was het Elspeet dat op een 0-1 voorsprong kwam. De thuisploeg bleef vertrouwen houden in een goede afloop en scoorden al vlot de gelijkmaker.

Doelpuntmaker: Casper van de Kamp

Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 – FC Horst JO13-2                                                         2-5

Prins Bernhard/De Veluwse boys JO13-1 speelde op Sportpark ‘De Westeneng’ tegen FC Horst. Na vorige week met ruime cijfers te hebben gewonnen ging deze wedstijd helaas verloren.

Doelpuntenmakers: Levi Budding, Fay Mouw

Prins Bernhard J12-1 – Veensche Boys JO12-2                                                                                   8-3

Prins Bernhard JO12-1 won voor de derde keer en hebben de aansluiting gevonden bij de koplopers. Volgende week spelen zij uit bij SDV Barneveld JO12-4. Die 1 punt meer hebben, maar ook een wedstrijd meer hebben gespeeld.

Doelpuntenmakers: Rens Vos (3x), Stan Jongetjes (3x), Jonathan de Bruin, Wisse Becker

FC Horst J09-1 – Prins Bernhard J09-1                                                                                               5-14

Prins Bernhard JO9-1 wonnen ook weer en hebben dit seizoen nog geen wedstrijd verloren.  Volgende week spelen zij thuis tegen Hierden JO9-3.

Doelpuntenmakers: Luuk Boeve (6x), Liam de Ruiter (5x), Demian Boeve (2x), Mick de Ruiter