Prins Bernhard 1 – EFC ’58                                                                                                                                1-3
Prins Bernhard speelde zaterdag op sportpark “De Zandsteeg” tegen titelkandidaat EFC ’58 uit Ermelo. Eerder dit seizoen werd de uitwedstrijd maar liefst met 8-0 verloren. Een mooie uitdaging lag dus klaar om revanche te nemen. Het publiek werd vermaakt met een boeiend voetbalspektakel, welke vanaf het beginsignaal tot en met het laatste fluitsignaal spannend was. De oranjehemden wonnen zeer verrassend en dik verdiend met 2-1.

Doelpuntenmaker: Julian Hop (2x)

Prins Bernhard 3 – csv Apeldoorn 8                                                                                                               3-6
Prins Bernhard 3 verloor in eigen huis van csv Apeldoorn 8. Volgende week spelen zij in Beekbergen. Hopelijk kan het team dan over meer mankrachten beschikken en wie weet kan het voor een verassing gaan zorgen.

Doelpuntenmakers: Jarnik van den Hardenberg, Deane Mountney, Stefan Dijkgraaf

Hierden VR1 – Prins Bernhard VR1                                                                                                                 0-7
Prins Bernhard VR1 ook deze keer weer overtuigend van Hierden VR1.  DVS ’33 Ermelo VR3 won van ESC VR1. Door dit resultaat heeft Prins Bernhard nu de minste verliespunten. Zoals al eerder genoemd zal het komende weken spannend blijven in de race om de titel.

Doelpuntenmakers: Marlou Pul (2x), Rianne Kroneman (2x), Alyssa Bronkhorst, Ilse Pul, Erika Koetsier

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO19-1 – Nunspeet JO19-2                                                         4-6
ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO19-1 speelde een oefenwedstrijd tegen Nunspeet JO19-2. In deze wedstijd kregen 4 spelers uit de JO17 een uitnodiging om mee te spelen en deden dat zeker niet onverdienstelijk. In een leuke pot gingen de Nunspeters er in de slotfase met de overwinning vandoor.

Doelpuntenmakers: Deane Mountney (3x), Lucas van den Hoorn

Batavia ’90 JO12-2 – Prins Bernhard J12-1                                                                                                   3-3
Prins Bernhard JO12-1 speelde in Lelystad een inhaalwedstrijd tegen Batavia ’90 JO12-2. Na een 3-0 achterstand kwamen zij sterk terug in de wedstijd en werden de punten eerlijk verdeeld. Komende zaterdag spelen zij op sportpark “De Zandsteeg” tegen VIOS Vaassen JO12-2.

Doelpuntenmakers: Rens Vos (2x), Stan Jongetjes