Prins Bernhard 1 – De Veluwse Boys 1                                                                                                          0-1

Dinsdagavond speelde Prins Bernhard op sportpark “De Zandsteeg” de derby tegen De Veluwse Boys. Na de zeperd in Achterveld herstelde de ploeg zich enigszins, maar moest het toezien dat de Garderenen met de drie punten op zak huiswaarts keerden en verloren dit duel met 0-1.

SDS ’55 1 – Prins Bernhard 1                                                                                                                             1-2

Prins Bernhard reisde zaterdag af naar Wekerom waar het op Sportpark “De Beek” aan moest treden tegen SDS ’55. Bij winst zou de ploeg van vertrekkend trainer Martin Speelziek nog volop kans hebben om de deel te mogen nemen aan de nacompetitie. In een boeiende wedstrijd lukte het de Uddelnaren de wedstrijd in de slotfase naar zich toe te trekken en wonnen verassend met 1-2.
Doelpuntenmakers: Gert Schouten, Bart Schouten

Prins Bernhard 2 – csv Apeldoorn 4                                                                                                               1-3

Prins Bernhard 2 verloor op eigen veld van csv Apeldoorn 4 en eindigen dit seizoen in de middenmoot. Op 24 mei spelen zij hun laatste wedstrijd van dit seizoen uit tegen SC Teuge 3.  
Doelpuntmaker: Yonas Teklebrhan

NSC Nijkerk 5 – Prins Bernhard 4                                                                                                                    5-3

Prins Bernard 4 verloor in Nijkerk met 5-3. Woensdag spelen zij een inhaalwedstrijd thuis tegen Zeewolde 7 en zaterdag weer thuis. Tegenstander dan is Hulshorst 4
Doelpuntenmakers: Rutger Kok (2x), Henk Ruitenberg

VSCO ’61 VR2 – Prins Bernhard VR1                                                                                                               0-6

Prins Bernhard VR1 won vrij eenvoudig in Oosterwolde. Eerder in week won naaste concurrent DVS ’33 Ermelo ook van hen. Concurrent ESC VR 1 kwam niet in actie. Die spelen woensdagavond tegen ZVV ’56 VR1 en zaterdag tegen VVOG VR1. Prins Bernhard VR1 zal zaterdag in eigen huis FC Horst VR1 moeten verslaan om de titel binnen te halen.
Doelpuntenmakers: Erika Koetsier (2x), Ilse Pul, Marlou Pul, Alyssa Bronkhorst, eigen doelpunt

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO19-1 – Stroe JO19-1                                                                 4-1

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO19-1 wonnen dik verdiend van Stroe JO19-1. De ploeg beloonde eindelijk zichzelf na een reeks van ‘net niet’ wedstrijden. Volgende week staat de laatste wedstijd op het programma. Zij gaan dan op bezoek bij Otterlo JO19-1.
Doelpuntenmakers: Lucas van den Hoorn (2x), Deane Mountney, eigen doelpunt

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 – Unicum JO15-3                                                             1-2

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 verloor in Garderen van Unicum JO15-3. Zij hielden lang stand tegen de nummer 3 van de ranglijst. Jammer genoeg gingen de Lelystedelingen er in slotfase met de winst vandoor.
Doelpuntmaker: Casper van de Kamp (1x)

Elspeet JO12-1 – Prins Bernhard J012-1                                                                                                        2-1

Prins Bernhard JO12-1 speelde in Elspeet op sportpark “Op de Heide” en verloor nipt met 2-1 en verspeelde de koppositie. Zaterdag kan die positie weer worden overgenomen, maar dan moet er wel gewonnen worden van Lelystad ’67 JO12-4, die nu koploper zijn
Doelpuntmaker: Stan Jongetjes

Elspeet JO9-1 – Prins Bernhard J09-1                                                                                                             5-2

Prins Bernhard JO9-1 speelde ook in Elspeet. Ook zij verloren hun wedstrijd. Volgende week spelen zij in Harderwijk tegen VVOG JO9-6.
Doelpuntenmaker: Luuk Boeve (2x)