Prins Bernhard 1 – EZC ’84 1                                                                                                                            3-2
Prins Bernhard 1 won zaterdag de laatste wedstrijd van dit seizoen in eigen huis van EZC ’84. De Uddelnaren kwamen vroeg op voorsprong en leken af te stevenen op een grote overwining. Echter niets was minder waar. Na een 2-0 voorsprong komen de Epenaren weer op gelijke hoogte. Pas in blessuretijd wisten de oranjehemden toch nog de winnende treffer te scoren.

Doelpuntenmakers: Dick van Rhee, Bart Schouten, Laurens Wajer

SV CCW ’16 2 – Prins Bernhard 3                                                                                                                    3-2
Afgelopen woensdagavond sloot Prins Bernhard 3 het seizoen af met een nipte nederlaag in Wilp. Het team kampte met vele afwezigen. Hun plekken werden ingenomen door een aantal talentvolle jeugdspelers.

Doelpuntenmakers: Robert Bleijenberg, Youri Bronkhorst

SDC Putten 12 – Prins Bernhard 4                                                                                                                   5-2
Ook Prins Bernard 4 speelde afgelopen woensdag. Zij gingen op bezoek bij SDC Putten 12. In een pittig potje voetbal verloren de Uddelaren.

Doelpuntenmakers: Deane Mountney, Rutger Kok

ESC VR1 – Prins Bernhard VR1                                                                                                                         3-4
Prins Bernhard VR1 reisde zaterdag af naar Elburg waar het op Burgermeester Bode Sportpark aan moest treden tegen koploper ESC VR1, die aan gelijk spel genoeg hadden om te titel binnen te halen. Een aantal weken geleden waren de Elburger vrouwen nog met 1-4 te sterk voor de oranjehemden. In een enerverende wedstrijd wonnen deze keer de oranjehemden en zijn de terechte kampioen geworden van deze spannende competitie.

Doelpuntenmakers: Marlou Pul (3x), Amber Boeve

ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 – Zeewolde JO13-4                                                         2-2
Ook in Uddel werd woensdagavond een inhaalduel gespeeld. ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 ontving Zeewolde JO13-4. In een boeiende wedstijd werden de punten eerlijk verdeeld.

Doelpuntenmaker: Wessel Scherpenhuijzen (2x)