Remco van de Kamp stopt als hoofdtrainer van Prins Bernhard 1

Aan het einde van dit seizoen scheiden de wegen van trainer Remco van de Kamp en S.V. Prins Bernhard zich. Na 6 jaar s.v. Prins Bernhard, waarvan 4 jaar als assistent en 2 jaar als hoofdtrainer, gaat hij elders een sportieve uitdaging aan. Wij wensen hem daarbij heel veel succes. De TC gaat de komende tijd op zoek naar […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 16 januari 2019
"

Lees meer

Aan het einde van dit seizoen scheiden de wegen van trainer Remco van de Kamp en S.V. Prins Bernhard zich. Na 6 jaar s.v. Prins Bernhard, waarvan 4 jaar als assistent en 2 jaar als hoofdtrainer, gaat hij elders een sportieve uitdaging aan. Wij wensen hem daarbij heel veel succes.

De TC gaat de komende tijd op zoek naar een vervanger. U wordt hierover later geïnformeerd.

Het Bestuur.