Thuiswedstrijden 17 september

In verband met herstelwerkzaamheden aan onze velden zullen de thuiswedstrijden voor aankomende zaterdag 17 september op de velden van ‘De Veluwse Boys’ te Garderen worden gespeeld. Aanvangstijden ongewijzigd. De wedstrijd van Prins Bernhard VR1 – Zwart Wit ’63 VR 1 zal op woensdagavond 21 september gespeeld worden. Eveneens in Garderen. Het Bestuur

Geschreven door Prins Bernhard

Op 13 september 2016
"

Lees meer

In verband met herstelwerkzaamheden aan onze velden zullen de thuiswedstrijden voor aankomende zaterdag 17 september op de velden van ‘De Veluwse Boys’ te Garderen worden gespeeld.

Aanvangstijden ongewijzigd.

De wedstrijd van Prins Bernhard VR1 – Zwart Wit ’63 VR 1 zal op woensdagavond 21 september gespeeld worden. Eveneens in Garderen.

Het Bestuur