Thuistrainingen van KNVB

Beste voetballers, Onderstaand lezen jullie een stukje uit een nieuwsupdate over het coronavirus en de gevolgen van het voetbal. Sinds vorige week is de KNVB gestart met een online platform waarop iedere week thuistrainingen worden gepubliceerd voor pupillen, junioren en senioren. De trainingen staan onder leiding van een professionele trainer en richten zich op ‘voetbalfitheid’ […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 18 april 2020
"

Lees meer

Beste voetballers,

Onderstaand lezen jullie een stukje uit een nieuwsupdate over het coronavirus en de gevolgen van het voetbal.

Sinds vorige week is de KNVB gestart met een online platform waarop iedere week thuistrainingen worden gepubliceerd voor pupillen, junioren en senioren. De trainingen staan onder leiding van een professionele trainer en richten zich op ‘voetbalfitheid’ voor de verschillende leeftijdscategorieën. Op www.knvb.nl/voetbalfit vind je op dit moment de eerste vier volledige trainingen. De komende periode wordt het platform aangevuld met meerdere trainingen die worden gegeven door verschillende KNVB-trainers.

De KNVB vraagt deze pagina met u te delen zodat jullie – ondanks deze omstandigheden – toch ‘voetbalfit’ blijven.

Namens de trainers veel succes en blijf vooral gezond !!