Themafeest ‘Back To The Past’

Beste lezers, Op zaterdag 12 november organiseren wij, de activiteitencommissie, een prachtig mooi themafeest. Alle leden, sponsoren en vrienden (+aanhang) van sv Prins Bernhard zijn uitgenodigd om er een gezellige avond van te maken.Het thema van dit jaar is ‘Back To The Past’. Aan jullie de taak om in de tijdmachine te stappen en ons […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 13 oktober 2022
"

Lees meer

Beste lezers,

Op zaterdag 12 november organiseren wij, de activiteitencommissie, een prachtig mooi themafeest. Alle leden, sponsoren en vrienden (+aanhang) van sv Prins Bernhard zijn uitgenodigd om er een gezellige avond van te maken.
Het thema van dit jaar is ‘Back To The Past’. Aan jullie de taak om in de tijdmachine te stappen en ons te verassen met originele outfits. En jullie weten het, verkleed is een gratis drankje.
Het feest zal om 19:30 beginnen in de kantine van de club en de entree is gratis. Wij kunnen garanderen dat het een top-avond wordt onder het genot van een drankje en muziek.

Tot dan!

De activiteitencommissie