Teamindeling senioren 2017-2018

De technische commissie van s.v. Prins Bernhard heeft aan het einde van dit seizoen een indeling gemaakt van de teams voor het seizoen 2017-2018. In onderstaand schema het overzicht van de indeling van de verschillende senioren elftallen. Op de volgende data zijn de eerste trainingen in voorbereiding op het nieuwe seizoen: zaterdag 12 augustus: 1e training 1e […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 8 juni 2017
"

Lees meer

De technische commissie van s.v. Prins Bernhard heeft aan het einde van dit seizoen een indeling gemaakt van de teams voor het seizoen 2017-2018. In onderstaand schema het overzicht van de indeling van de verschillende senioren elftallen.

teamindeling3

Op de volgende data zijn de eerste trainingen in voorbereiding op het nieuwe seizoen:
zaterdag 12 augustus: 1e training 1e + 2e elftal
donderdag 24 augustus: 1e training lagere senioren, aanvang 20:00 uur