Stuur ons een bericht

Op de website is het vanaf nu mogelijk om een bericht te sturen naar de websitebeheerders. Ben je verhuist, heb je een andere bankrekeningnummer of weet je dat iemand binnenkort geopereerd moet worden of dat iemand langdurig ziek is stuur ons dan een bericht zodat het webteam hier actie op kan ondernemen. Wil je een […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 5 april 2016
"

Lees meer

Op de website is het vanaf nu mogelijk om een bericht te sturen naar de websitebeheerders.
Ben je verhuist, heb je een andere bankrekeningnummer of weet je dat iemand binnenkort geopereerd moet worden of dat iemand langdurig ziek is stuur ons dan een bericht zodat het webteam hier actie op kan ondernemen.

Wil je een bericht sturen dan kan dit door via de homepage naar contact te gaan, hieronder vind je het kopje “stuur ons een bericht”.