“Stik er maar in” winnaar 1e pubquiz

Afgelopen vrijdagavond werd er voor het eerst de pubquiz georganiseerd. Onder leiding van Bob de Vogel, die alle vragen aan elkaar praatte, ging de overwinning naar het team “Stik er maar in”. Dit team sprokkelde de meeste punten bij elkaar en nam de 1e prijs mee naar Garderen. Dit deden zij met een paar puntjes […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 8 april 2019
"

Lees meer

Afgelopen vrijdagavond werd er voor het eerst de pubquiz georganiseerd. Onder leiding van Bob de Vogel, die alle vragen aan elkaar praatte, ging de overwinning naar het team “Stik er maar in”. Dit team sprokkelde de meeste punten bij elkaar en nam de 1e prijs mee naar Garderen. Dit deden zij met een paar puntjes voorsprong op team “poar neem’n” die 2e werden. Ook werden er nog een ronde “handen op je hoofd, handen omlaag” gedaan, oftewel “petje op, petje af”, hierbij trok Erik Heshusius aan het langste eind.
Het was een gezellige avond, waarbij sommige deelnemers de kantine ‘niet uit te slaan waren’.
Namens de activiteitencommissie willen wij presentator Bob de Vogel en alle deelnemers bedanken voor deze fantastische avond en wie weet tot volgend jaar!