Steun Sv Prins Bernhard! Clubkleding bij 100% voetbal

De actie zal doorlopen tot en met 13 juni, je hebt nog een week de tijd om je sportkleding te kopen en de club hiermee te steunen. Clubkleding bij 100% Voetbal.In de afgelopen maanden stonden de sportvelden leeg. In de komende week wordt er gestart met de training voor de jeugdteams. Maar tóch, de meeste […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 8 mei 2020
"

Lees meer

De actie zal doorlopen tot en met 13 juni, je hebt nog een week de tijd om je sportkleding te kopen en de club hiermee te steunen.

Clubkleding bij 100% Voetbal.
In de afgelopen maanden stonden de sportvelden leeg.

In de komende week wordt er gestart met de training voor de jeugdteams. Maar tóch, de meeste activiteiten bij de verenigingen blijven stilstaan.

100% Voetbal heeft een actie bedacht om clubs te ondersteunen met Nike clubkleding. Het idee achter deze actie is om verschillende kledingstukken te verkopen, waarvan een gedeelte van dit geld naar de eigen club gaat! Door koop van een kledingstuk, gaat er een gedeelte naar de club toe. Hierbij steun je de club, ook in deze zware tijden.

De kleding is te bestellen in de maten 128 – XXL.

Bestellen kan via onderstaande link:
https://100voetbal.clubwereld.nl

Voor vragen kan je terecht bij onderstaande contactpersonen:
Kornel de Bruin
Anton Davelaar