Seizoensafsluiting gaat niet door!

Hallo allemaal, Vanuit enkele leden kwam de vraag of dit seizoen de seizoensafsluiting nog plaats zou gaan vinden (op een later tijdstip) ondanks het corona-virus. Wij hadden nog niets gecommuniceerd richting onze leden, maar dit stond gepland op 23 mei 2020. Door het corona-virus zijn wij genoodzaakt om dit evenement te cancellen. Wij betreuren het […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 8 april 2020
"

Lees meer

Hallo allemaal,

Vanuit enkele leden kwam de vraag of dit seizoen de seizoensafsluiting nog plaats zou gaan vinden (op een later tijdstip) ondanks het corona-virus. Wij hadden nog niets gecommuniceerd richting onze leden, maar dit stond gepland op 23 mei 2020. Door het corona-virus zijn wij genoodzaakt om dit evenement te cancellen. Wij betreuren het afgelasten van dit evenement, maar wij hopen volgend seizoen een extra feest te organiseren om dit goed te maken.

Meer info hierover volgt op een later moment.

We wensen iedereen veel sterkte en met name gezondheid toe voor de komende periode. We hopen een ieder na deze periode weer te mogen begroeten op ons sportpark.

Activiteitencommissie s.v. Prins Bernhard