Samenwerking met Hummel voortgezet

De afgelopen periode hebben diverse besprekingen plaats gevonden met kledingleveranciers en merken. Een en ander ook met het oog op vervanging van tenues die op de rol staan en de uitrol van het kledingplan 2021 en verder binnen de jeugd. Diverse opties zijn op een rijtje gezet en we hebben besloten om met Hummel verder […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 15 juli 2021
"

Lees meer

De afgelopen periode hebben diverse besprekingen plaats gevonden met kledingleveranciers en merken. Een en ander ook met het oog op vervanging van tenues die op de rol staan en de uitrol van het kledingplan 2021 en verder binnen de jeugd. Diverse opties zijn op een rijtje gezet en we hebben besloten om met Hummel verder te gaan. Een van de belangrijkste redenen is dat zij de enige zijn die aan onze wens aangaande de dieporanje shirtkleur tegemoet kunnen komen en ook onze traditionele V kunnen verwerken. Voor de trainingspakken en materialen er om heen zoals tassen is gekozen om met Marine blauw te werken. Voor Prins Bernhard van groot belang om dicht bij onze originele kleuren en stijl te blijven. Ook de tussenleverancier blijft ongewijzigd en blijven we werken met 11teamsports het voormalige 100%voetbal.  We hebben wat eerste leuke aanvullende ideeën gehad van hun zijde richting onze jeugdafdeling. Een en ander zullen we op een later moment met de jeugdafdeling bespreken en daar de keuzes in maken.