Remco van de Kamp nieuwe hoofdtrainer Prins Bernhard

s.v. Prins Bernhard neemt na dit seizoen afscheid van hoofdtrainer Raimond Vos. Vos is dan twee jaar als hoofdtrainer verbonden geweest aan s.v. Prins Bernhard. De Technische commissie hoopt dat Raimond Vos dit seizoen op een mooie manier kan afsluiten bij s.v. Prins Bernhard en wenst hem veel succes in het vinden van een eventuele nieuwe uitdaging. […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 11 januari 2017
"

Lees meer

s.v. Prins Bernhard neemt na dit seizoen afscheid van hoofdtrainer Raimond Vos. Vos is dan twee jaar als hoofdtrainer verbonden geweest aan s.v. Prins Bernhard. De Technische commissie hoopt dat Raimond Vos dit seizoen op een mooie manier kan afsluiten bij s.v. Prins Bernhard en wenst hem veel succes in het vinden van een eventuele nieuwe uitdaging.

De opvolger van Raimond Vos wordt Remco van de Kamp, Remco is nu 3 jaar assistent trainer van het 1e elftal, in die tijd heeft hij ook zijn TC3 diploma behaald. De Technische commissie denkt hiermee een uitstekende trainer in huis te hebben voor het komende seizoen.