Remco van de Kamp tekent contract

Afgelopen zaterdag heeft Remco van de Kamp zijn contract getekend. Dit betekend dat Remco voor het seizoen 2017-2018 de hoofdtrainer van het 1e elftal is. De spelersgroep kent Remco al goed aangezien hij al een aantal seizoenen als assistent trainer bij het 1e elftal zit. Remco heeft bij s.v. Prins Bernhard de mogelijkheid gekregen om […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 27 maart 2017
"

Lees meer

Afgelopen zaterdag heeft Remco van de Kamp zijn contract getekend. Dit betekend dat Remco voor het seizoen 2017-2018 de hoofdtrainer van het 1e elftal is.
De spelersgroep kent Remco al goed aangezien hij al een aantal seizoenen als assistent trainer bij het 1e elftal zit. Remco heeft bij s.v. Prins Bernhard de mogelijkheid gekregen om zijn Trainer Coach III diploma te halen.
Het is dus een logische vervolgstap, nu bekend is geworden dat Raimond volgend seizoen geen hoofdtrainer van ons 1e elftal meer is , dat Remco aangesteld is als hoofdtrainer van s.v. Prins Bernhard.