Pupil van de week: Stan Jongetjes

Komende week is Stan Jongetjes Pupil van de Week tijdens de thuiswedstrijd tegen EFC ’58. Stan is 10 jaar oud en speelt in de JO-12. Zijn favoriete positie is in de spits. Zijn favoriete club is Ajax en zijn favoriete speler is Anthony. Hij vindt Walter de beste speler van ons 1e elftal. Stan hoopt […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 13 april 2022
"

Lees meer

Komende week is Stan Jongetjes Pupil van de Week tijdens de thuiswedstrijd tegen EFC ’58.

Stan is 10 jaar oud en speelt in de JO-12. Zijn favoriete positie is in de spits. Zijn favoriete club is Ajax en zijn favoriete speler is Anthony. Hij vindt Walter de beste speler van ons 1e elftal. Stan hoopt een nipte 2-1 overwinning voor Prins Bernhard, ondanks dat de uitwedstrijd met 8-0 verloren ging. Wij hopen ook dat het voor ons 1e elftal de goede kant op gaat vallen!

Stan zal de wedstrijd aftrappen om 14.30 op Sportpark de Zandsteeg. We wensen hem veel plezier als Pupil van de Week.

Tot zaterdag!