Pupil van de Week: Nizar Alghazzawi

Aankomende zaterdag staat de eerste thuiswedstrijd in de competitie op het programma voor ons 1e elftal. Prins Bernhard neemt het in deze wedstrijd op tegen vv Barneveld. Tijdens deze wedstrijd zal er weer een Pupil van de Week aanwezig zijn. De pupil die het spits mag gaan afbijten is Nizar Alghazzawi.  Nizar is 12 jaar […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 30 september 2021
"

Lees meer

Aankomende zaterdag staat de eerste thuiswedstrijd in de competitie op het programma voor ons 1e elftal. Prins Bernhard neemt het in deze wedstrijd op tegen vv Barneveld. Tijdens deze wedstrijd zal er weer een Pupil van de Week aanwezig zijn. De pupil die het spits mag gaan afbijten is Nizar Alghazzawi. 

Nizar is 12 jaar oud en speelt in de JO12.
Zijn favoriete voetbalclub is Paris Saint-Germain en zijn favoriete voetballer is Cristiano Ronaldo.
Hij vindt Walter Koetsier de beste speler van ons 1e elftal.
Hij spreekt vertrouwen uit richting zaterdag, want hij verwacht namelijk dat Prins Bernhard met 6-3 zal gaan winnen. 

Nizar zal om 14.30 de wedstrijd aftrappen op Sportpark ‘De Zandsteeg’. We wensen hem zaterdag veel plezier als ‘Pupil van de Week’.

Tot zaterdag!