Pupil van de week: Liam van de Steeg

Komende dinsdag staat een doordeweekse speelronde gepland met een thuiswedstrijd tegen buurman Veluwse Boys. Pupil van de week deze avond is Liam van de Steeg. Liam is 11 jaar oud en hij speelt als keeper in de JO-12. Zijn favoriete club is Ajax en zijn favoriete speler is Antony. Hij vindt Sytse Bronkhorst de beste […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 8 mei 2022
"

Lees meer

Komende dinsdag staat een doordeweekse speelronde gepland met een thuiswedstrijd tegen buurman Veluwse Boys. Pupil van de week deze avond is Liam van de Steeg.

Liam is 11 jaar oud en hij speelt als keeper in de JO-12. Zijn favoriete club is Ajax en zijn favoriete speler is Antony. Hij vindt Sytse Bronkhorst de beste speler van ons 1e elftal, omdat hij goed kan duiken.

Liam verwacht een nipte 2-1 overwinning voor Prins Bernhard. 

Liam zal de wedstrijd aftrappen om 19.00 op Sportpark de Zandsteeg. We wensen hem veel plezier als Pupil van de Week.

Tot dinsdag!