Pupil van de week: Lean Schouten

Komende zaterdag staat een thuiswedstrijd gepland tegen Vierhouten’82. In de uitwedstrijd verloren de oranjehemden met 2-1. Pupil van de week deze middag is Lean Schouten. Lean is 10 jaar oud en hij speelt in de JO-12. Zijn positie is spits, en dat vindt hij leuk omdat hij dan veel kan scoren. Zijn favoriete club is […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 18 mei 2022
"

Lees meer

Komende zaterdag staat een thuiswedstrijd gepland tegen Vierhouten’82. In de uitwedstrijd verloren de oranjehemden met 2-1. Pupil van de week deze middag is Lean Schouten.

Lean is 10 jaar oud en hij speelt in de JO-12. Zijn positie is spits, en dat vindt hij leuk omdat hij dan veel kan scoren. Zijn favoriete club is Ajax en zijn favoriete speler is Tadic. Hij vindt Walter Koetsier de beste speler van ons 1e elftal. Lean verwacht een nipte 1-0 overwinning voor Prins Bernhard. 

Lean zal de wedstrijd aftrappen om 14.30 op Sportpark de Zandsteeg. We wensen hem veel plezier als Pupil van de Week.

Tot zaterdag!