Pupil van de week: Jarno Bronkhorst

Aankomende zaterdag staat de volgende thuiswedstrijd in de competitie te wachten voor ons het 1e elftal. De bezoekers zijn sv Achterveld. De Pupil van de Week voor deze wedstrijd is Jarno Bronkhorst.  Jarno is 10 jaar oud en speelt als verdediger in de JO12. Zijn favoriete voetbalclub is Ajax en zijn favoriete speler is de […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 2 maart 2022
"

Lees meer

Aankomende zaterdag staat de volgende thuiswedstrijd in de competitie te wachten voor ons het 1e elftal. De bezoekers zijn sv Achterveld. De Pupil van de Week voor deze wedstrijd is Jarno Bronkhorst. 

Jarno is 10 jaar oud en speelt als verdediger in de JO12. Zijn favoriete voetbalclub is Ajax en zijn favoriete speler is de Frenkie de Jong. Hij vind Walter Koetsier de beste voetballer van ons 1e elftal. Volgens Jarno gaat Prins Bernhard 1 met 3-2 winnen komende zaterdag. We hopen dat hij gelijk heeft!

Jarno zal om 14.30 de wedstrijd aftrappen op Sportpark ‘de Zandsteeg’. We wensen Jarno veel plezier als ‘Pupil van de Week’. 

Tot zaterdag!