Pupil v.d. week Jan v.d. Kolk

Komende zaterdag staat de thuiswedstrijd tegen SEH uit Heerde op het programma. De heenwedstrijd in Heerde werd het 2-0. De Pupil van de Week is Jan van de Kolk. Jan is 9 jaar oud en zit in groep 5 van de Prins Willem Alexanderschool. Hij is verdediger in de JO-10. Zijn hobby is voetballen en […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 24 maart 2023
"

Lees meer

Komende zaterdag staat de thuiswedstrijd tegen SEH uit Heerde op het programma. De heenwedstrijd in Heerde werd het 2-0. De Pupil van de Week is Jan van de Kolk.

Jan is 9 jaar oud en zit in groep 5 van de Prins Willem Alexanderschool. Hij is verdediger in de JO-10. Zijn hobby is voetballen en hij wil later graag automonteur worden bij zijn vader in de garage. Zijn favoriete voetbalclub is Liverpool en de beste voetballer is Kyllian Mbappe. Jan vindt Dennis Bronkhorst de beste speler van het 1e elftal. En hij voorspelt een 6-2 overwinning voor Prins Bernhard.

De wedstrijd start om 14.30 onder leiding van scheidsrechter M.J.H. Bos. We wensen Jan komende zaterdag veel plezier als pupil van de week.