Pupil v.d. week Cefas Vonk Noordegraaf

Komende zaterdag staat de volgende competitiewedstrijd op het programma. Het team van Jate Leerdam ontvangt WZC Wapenveld uit Wapenveld op Sportpark de Zandsteeg. De Wapenvelders staan op een 4e plek in de 4e klasse. De Pupil van de week is Céfas Vonk Noordegraaf. Céfas is 11 jaar oud en speelt als verdediger in de JO-12. […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 7 oktober 2022
"

Lees meer

Komende zaterdag staat de volgende competitiewedstrijd op het programma. Het team van Jate Leerdam ontvangt WZC Wapenveld uit Wapenveld op Sportpark de Zandsteeg. De Wapenvelders staan op een 4e plek in de 4e klasse. De Pupil van de week is Céfas Vonk Noordegraaf.

Céfas is 11 jaar oud en speelt als verdediger in de JO-12. Zijn favoriete voetbalclub is Ajax en de beste speler volgens hem is Andre Onana. Céfas vindt Anton Davelaar de beste speler van ons 1e elftal. Ondanks dat de Wapenvelders bovenin de competitie meedraaien, voorspelt hij een 4-3 overwinning voor Prins Bernhard.

De wedstrijd start om 14.30 onder leiding van scheidsrechter M. Benali. We wensen Céfas komende zaterdag veel plezier als Pupil van de Week