Peter Boeve in Clubgenoten van Omroep Gelderland

Afgelopen week zijn er opnames gemaakt voor het TV programma CLUBGENOTEN van TV Gelderland . Oud profvoetballer Peter Boeve die in zijn jeugdjaren bij onze club begonnen is en daarna een prachtige profcarrière doorliep is de hoofdpersoon in deze uitzending. Het beloofd een prachtige uitzending te worden. In Clubgenoten herenigt presentatrice Froukje Jansen wekelijks een bekende […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 23 april 2015
"

Lees meer

Afgelopen week zijn er opnames gemaakt voor het TV programma CLUBGENOTEN van TV Gelderland . Oud profvoetballer Peter Boeve die in zijn jeugdjaren bij onze club begonnen is en daarna een prachtige profcarrière doorliep is de hoofdpersoon in deze uitzending. Het beloofd een prachtige uitzending te worden.

In Clubgenoten herenigt presentatrice Froukje Jansen wekelijks een bekende (oud)topsporter met zijn of haar team van vroeger. Wat is er van hen geworden? En hebben zij het succes van hun teamgenoot aan zien komen? Iedere vrijdagavond: Clubgenoten!

Dit wordt uitgezonden op vrijdagavond 8 mei as 18:15 uur  en daarna elk uur herhaald.