Overlijden Dik Koetsier

Afgelopen vrijdag is Dik Koetsier, vader van meerdere spelers/speelsters van onze vereniging, overleden. Wij hebben als leden en bestuur van sv Prins bernhard een rouwkaart ontvangen. Vanavond, woensdag 27 Februari, is er gelegenheid tot condoleren en de begrafenis zal op  donderdag 28 Februari plaats vinden. Details zie de rouwkaart in de bijlage. Rouwkaart

Geschreven door Prins Bernhard

Op 27 februari 2019
"

Lees meer

Afgelopen vrijdag is Dik Koetsier, vader van meerdere spelers/speelsters van onze vereniging, overleden.

Wij hebben als leden en bestuur van sv Prins bernhard een rouwkaart ontvangen.

Vanavond, woensdag 27 Februari, is er gelegenheid tot condoleren en de begrafenis zal op  donderdag 28 Februari plaats vinden. Details zie de rouwkaart in de bijlage.

Rouwkaart