Oefenwedstrijd 31 januari

Het eerste elftal oefent dinsdagavond as tegen Rood-Wit ’58. In verband met de winterse omstandigheden kon er de laatste weken nauwelijks getraind worden. Wel werden op kunstgras twee oefenwedstrijden gespeeld tegen Wilsum en CSV ’28 welke beiden een wisselvallig resultaat kenden.. Zaterdag ontvangt het koploper Hulshorst die afgelopen weekend wel in actie kwam voor de […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 29 januari 2017
"

Lees meer

Het eerste elftal oefent dinsdagavond as tegen Rood-Wit ’58. In verband met de winterse omstandigheden
kon er de laatste weken nauwelijks getraind worden. Wel werden op kunstgras twee oefenwedstrijden gespeeld tegen Wilsum en CSV ’28 welke beiden een wisselvallig resultaat kenden.. Zaterdag ontvangt het koploper Hulshorst die afgelopen weekend wel in actie kwam voor de competitie. Door met 5-1 te winnen van Harskamp gaan de Hulshorsters nu alleen aan kop met 3 punten voorsprong op Elspeet dat een wedstrijd minder heeft gespeeld.