NOVEMBERFEST GAAT NIET DOOR!

Na overleg met het bestuur hebben we moeten doen besluiten om het Novemberfest van 6 november te annuleren. We vinden het jammer om deze keuze te moeten maken. Met de huidige situatie in ons land, maar vooral in onze regio, vinden we het niet verantwoord om dit feest door te laten gaan. We willen voorkomen […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 29 oktober 2021
"

Lees meer

Na overleg met het bestuur hebben we moeten doen besluiten om het Novemberfest van 6 november te annuleren. We vinden het jammer om deze keuze te moeten maken. Met de huidige situatie in ons land, maar vooral in onze regio, vinden we het niet verantwoord om dit feest door te laten gaan. We willen voorkomen dat we in een situatie komen, waardoor we niet meer kunnen of mogen voetballen. We hopen dat we snel weer een feest kunnen organiseren!

De activiteitencommissie