Nieuwe shirts voor het kantine personeel

Zaterdag 23 november mocht kantinebeheerder Wim Mulder nieuwe shirts in ontvangst nemen. Deze zijn aangeboden door Dick van Asselt, eigenaar van Timmerbedrijf van Asselt(TVA) uit Putten. TVA is de ideale partner voor o.a. timmer-, bouw-, onderhoudswerkzaamheden. Tevens staat TVA voor professionaliteit en kwaliteit en dat zien we ook terug aan de shirts. Wij danken Dick […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 11 december 2019
"

Lees meer

Zaterdag 23 november mocht kantinebeheerder Wim Mulder nieuwe shirts in ontvangst nemen.

Deze zijn aangeboden door Dick van Asselt, eigenaar van Timmerbedrijf van Asselt(TVA) uit Putten. TVA is de ideale partner voor o.a. timmer-, bouw-, onderhoudswerkzaamheden. Tevens staat TVA voor professionaliteit en kwaliteit en dat zien we ook terug aan de shirts.

Wij danken Dick hartelijk voor deze sponsoring en hopen hem nog lang aan onze vereniging te mogen verbinden.

Ga voor meer informatie over Timmerbedrijf van Asselt naar http://www.timmerbedrijfvanasselt.nl