Gezocht: assistent-scheidsrechter

S.V. Prins Bernhard(Zaterdag, 4e klasse C) zoekt met spoed een enthousiaste en bereidwillige assistent-scheidsrechter. Je maakt onderdeel uit van een leuke, talentvolle groep jongens die de ambitie hebben om een stapje hogerop te gaan. Ook het opereren in een “poule van 2/3 personen” behoort tot de mogelijkheden. Ben jij bereid om op de zaterdagmiddag ons […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 24 juli 2019
"

Lees meer

S.V. Prins Bernhard(Zaterdag, 4e klasse C) zoekt met spoed een enthousiaste en bereidwillige assistent-scheidsrechter. Je maakt onderdeel uit van een leuke, talentvolle groep jongens die de ambitie hebben om een stapje hogerop te gaan.

Ook het opereren in een “poule van 2/3 personen” behoort tot de mogelijkheden.

Ben jij bereid om op de zaterdagmiddag ons te komen assisteren, twijfel dan niet en neem contact met mij op.

Voor inlichtingen:

Johny Boeve

sv Prins Bernhard

Tel: 06 – 13 14 84 99