Maaien van de velden

De winter ligt weer achter ons, dit betekend ook dat de lente in aantocht is, het gras gaat dan ook weer groeien Vandaar een dringende oproep aan alle trainers en leiders, willen jullie alle goaltjes en overige materialen, die je gebruikt tijdens de training aan het einde van de training weer van het trainingsveld afhalen. […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 21 maart 2017
"

Lees meer

De winter ligt weer achter ons, dit betekend ook dat de lente in aantocht is, het gras gaat dan ook weer groeien Vandaar een dringende oproep aan alle trainers en leiders, willen jullie alle goaltjes en overige materialen, die je gebruikt tijdens de training aan het einde van de training weer van het trainingsveld afhalen.

We willen graag met z’n allen op een gemaaid trainingsveld trainen dus zorg er met elkaar voor dat dit ook gerealiseerd kan worden.