Klussen op sportpark ‘De Zandsteeg’

Zaterdag 18 oktober staat de eerste klus ochtend van het nieuwe seizoen op het programma. De werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit  het plaatsen van een nieuwe afrastering. Graag zien we dan ook het liefst zoveel mogelijk vrijwilligers vanuit de A en de Senioren om op deze klus ochtend te helpen. Wil je deze ochtend […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 9 oktober 2014
"

Lees meer

Zaterdag 18 oktober staat de eerste klus ochtend van het nieuwe seizoen op het programma. De werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit  het plaatsen van een nieuwe afrastering. Graag zien we dan ook het liefst zoveel mogelijk vrijwilligers vanuit de A en de Senioren om op deze klus ochtend te helpen.

Wil je deze ochtend helpen meld je dan aan bij de leider van jou team.

Het Bestuur