Klusavond 6 juni

Allen, Komende zaterdag staat het Uddel 1200 toernooi op het programma, deze week zijn een aantal vrijwilligers druk bezig om dit evenement op te bouwen, maar wanneer het toernooi voorbij is moeten alle spullen ook weer opgeruimd en schoongemaakt worden. Daarom wordt er op maandag 6 juni vanaf 18:00 uur een klusavond gehouden, dus heb […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 30 mei 2016
"

Lees meer

Allen,

Komende zaterdag staat het Uddel 1200 toernooi op het programma, deze week zijn een aantal vrijwilligers druk bezig om dit evenement op te bouwen, maar wanneer het toernooi voorbij is moeten alle spullen ook weer opgeruimd en schoongemaakt worden. Daarom wordt er op maandag 6 juni vanaf 18:00 uur een klusavond gehouden, dus heb je maandagavond een plekje vrij in je agenda kom dan helpen op ‘De Zandsteeg’.

Vele handen maken licht werk.