Darttoernooi gewonnen door Kevin van de Ridder

Afgelopen vrijdagavond werd er door de leden van s.v. Prins Bernhard gedart op sportpark ‘De Zandsteeg’. In de poule werd er gespeeld om de best of 5 vervolgens ging de winnaar van de poule naar de winnaarsronde de nummer 2 naar de verliezersronde en de nummer drie naar de lucky losers ronde. Uiteindelijk mocht Kevin […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 18 december 2016
"

Lees meer

Afgelopen vrijdagavond werd er door de leden van s.v. Prins Bernhard gedart op sportpark ‘De Zandsteeg’.
In de poule werd er gespeeld om de best of 5 vervolgens ging de winnaar van de poule naar de winnaarsronde de nummer 2 naar de verliezersronde en de nummer drie naar de lucky losers ronde.

Uiteindelijk mocht Kevin van de Ridder zich kronen tot winnaar van het toernooi, hij won in de finale van Laurens Wajer. In de verliezersronde streden Eric Vos en André Schouten om de eer, hier kwam Eric Vos als winnaar naar voren. In de lucky losers finale ging de strijd tussen Kevin Jansen en Bredley Vos, hier kwam Bredley Vos als winnaar uit de strijd.
Alle winnaars kregen een vleespakket cadeau.