Kern Notarissen nieuwe sponsor sv Prins Bernhard

Met ingang van het nieuwe seizoen ondersteunt Kern Notarissen onze vereniging met een stuk sponsoring. Kern Notarissen is gevestigd in Harderwijk. Kern notarissen staat voor een hoge kwaliteit van dienstverlening op een toegankelijke en maatschappelijk betrokken wijze. Op de belangrijke momenten in uw leven krijgt u van ons de aandacht die u nodig heeft. Stoffig […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 20 augustus 2021
"

Lees meer

Met ingang van het nieuwe seizoen ondersteunt Kern Notarissen onze vereniging met een stuk sponsoring. Kern Notarissen is gevestigd in Harderwijk.

Kern notarissen staat voor een hoge kwaliteit van dienstverlening op een toegankelijke en maatschappelijk betrokken wijze. Op de belangrijke momenten in uw leven krijgt u van ons de aandacht die u nodig heeft. Stoffig en ingewikkeld zijn wij zeker niet, wel ‘gewoon’ goed! U zult ervaren hoe waardevol en belangrijk onze notariële dienstverlening is. Benieuwd geworden naar Kern notarissen? Voel u welkom voor een kennismaking op ons kantoor in Harderwijk.
https://www.kernnotarissen.nl/